MODUŁY APLIKACJI MOBILNYCH

Wybierz moduły i zamów

  • Podane ceny dotyczą wersji Android.
  • Ceny dla wersji iOs (iPhone) orientacyjnie można przyjąć w tej samej wysokości, ale ostateczne ceny iOs zależą od zestawu modułów i będą wyliczone po złożeniu zamówienia.
  • Ceny podane są łącznie z VAT.
  • NOWOŚĆ! Z myślą o wydawcach prasy dodaliśmy moduły "Ogłoszenia" i "Kupony rabatowe".

 
Informator turystyczny
Pozwala przedstawić atrakcje, zabytki, przyrodę swojego regionu. Opisy można aktualizować. Możliwość grupowania w kategorie, załączania zdjęć i markerów do mapy.
CENA: 650 ZŁ.
Wiadomości własne
Wiadomości publikowane z panela administracyjnego lub pobierane z istniejącej strony. Wiadomości są automatycznie odświeżane w aplikacji użytkownika.
CENA: 650 ZŁ. (+Panel)
Kalendarz wydarzeń
Promuj koncerty, imprezy plenerowe, spotkania mieszkańców, przedstawienia, seminaria, itp. Kalendarz pokazuje wydarzenia "dziś", "wkrótce" i "wszystkie". Dodawanie i aktualizacja wydarzeń z panela administracyjnego.
CENA: 650 ZŁ. (+Panel)
Powiadomienia
Dostarczanie powiadomień wprost do telefonów użytkowników - tzw. komunikaty "push". Umożliwiają wysyłanie ważnych ostrzeżeń, zaproszeń na imprezy, ogłoszeń o promocji, itp.
CENA: 650 ZŁ. (+Panel)
Zgłoś sprawę
Umożliwia przekazywanie informacji od użytkowników - przesłanie tekstu i zdjęcia z galerii lub z aparatu. Świętne narzędzie do zaangażowania mieszkańców lub turystów w sprawy twojego regionu lub firmy.
CENA: 650 ZŁ.
Prognoza pogody
Pokazuje pogodę w wybranym regionie. Pogoda na dziś, 3-godzinne prognozy na najbliższą dobę, oraz prognoza na 5 dni.
CENA: 650 ZŁ.
Ulubione
Umożliwia oznaczanie i tworzenie kolekcji ulubionych miejsc, ustalanie własnej trasy zwiedzania, oznaczanie najprzydatniejszych artykułów.
CENA: 650 ZŁ.
Szlaki (z nawigacją)
Przedstawia szlaki turystyczne (piesze, rowerowe, ścieżki edukacyjne) w postaci wygodnej listy miejsc. Można przejrzeć cały szlak, lub po kolei każde miejsce na szlaku. Dodanie modułu mapy umożliwia nawigację.
CENA: 650 ZŁ.
Mapa interaktywna
Mapa z interaktywnymi markerami. Markery mogą mieć różne kolory dla różnych kategorii. Kliknięcie markera prowadzi do opisu. Najlepszy efekt daje połączenie mapy z innymi modułami.
CENA: 650 ZŁ.
Kanał wideo
Moduł prezentuje w obrębie aplikacji klipy wideo z wybranych kanałów YouTube. Dzięki temu można stworzyć w aplikacji kanał lokalnych wiadomości lub atrakcyjnie zareklamować swoje produkty.
CENA: 650 ZŁ.
Galeria zdjęć
Moduł galerii w prosty sposób uatrakcyjni każdą aplikację. Wszyscy uwielbiają przeglądać zdjęcia. Zdjęcia mogą być dodawane do aplikacji z panela lub być automatyczne pobierane z istniejących galerii.
CENA: 650 ZŁ.
Katalog firm
Podręczny katalog, który prezentuje proste wizytówki firm, instytucji, miejsc turystycznych, lokali, noclegów, itp. Kontakty (telefon, email) łączą z adresatem z poziomu aplikacji. Lokalizacja na mapie (w połączeniu z modułem mapy).
CENA: 650 ZŁ.
Ogłoszenia
Moduł ogłoszeń drobnych. Prezentuje listę ogłoszeń w podziale na kategorie, np. sprzedam, kupię, wynajmę, praca, itp.
CENA: 650 ZŁ. (+Panel)
Kupony rabatowe
Moduł prezentuje kupony rabatowe do sklepów, zniżki na imprezy, promocje na usługi, itp. Zarządzanie kuponami odbywa się z panela. Automatyczne sprawdzanie terminu ważności.
CENA: 650 ZŁ. (+Panel)
Serwer reklam
Dodaj do swojej aplikacji reklamy i zarzadzaj kampaniami. Możesz zaoferować nowy kanał reklamy dla swoich klientów. Lub wyświelać własne reklamy.
ZAPYTAJ O INTEGRAJCĘ
Panel administracyjny
Zarządzanie treścią aplikacji. Synchronizacja w aplikacji następuje automatycznie. Dzięki panelowi masz stały wpływ na zawartość i układ aplikacji. Uwaga: Panel jest wymagany dla modułów oznaczonych (+Panel).
CENA: 650 ZŁ.
Równoległa strona www
Te same treści będą prezentowane w postaci responsywnej strony www. Stosujemy schemat Material Design, który gwarantuje równie wygodne korzystanie ze strony na komputerach i urządzeniach mobilnych.
CENA: 650 ZŁ.
 

Zacznijmy od rozmowy

  • person Kontakt Tel. 515-969-514. Email: biuro@masterlab.pl